Nariai

Donatas Šertvytis

Komandos įkūrėjas, treneris, įvairių lenktynių nugalėtojas bei MoreWatts akademijos įkūrėjas.

Venantas Lašinis

Baltijos šalių čempionatas, daugkartinis Lietuvos čempionas ir prizininkas, UCI Carpathian Couriers Race lenktynių kalnų įskaitos prizininkas, UCI Tour of Iran bendros įskaitos prizininkas, geriausio jaunojo dviratininko įskaitos nugalėtojas.

Gustas Raugala

Dviratininkas, sveikatos priežiūros srities, Dietetikos antrakursis studentas Vilniaus Kolegijoje. Nori laimėti uci lentynes su komanda, top 20 ir auščiau uci lenktynėse, daugiau pergalių pačioje lietuvoje. Išvažiuoti į europos bei gal būt pasaulio čempionatus. bei stoti ant pakilų Lietuvos čempionatuose

Mantas Balčiūnas

Patekti TOP10 UCI lygio varžybose, pasiekti savo asmeninių užsibrėžtų tikslų ir padėti komandai pasiekti aukščiausių įmanomų rezultatų.

Martynas Tomkus

UCI varžybose - padėti visomis išgalėmis komandai bei finišuoti kiek įmanoma aukščiau ir išvis pasiekti finišą, būtų labai smagu užsivilkti asmeninių lenktynių laikui U23 Lietuvos čempiono maikutę:)

Tadas Sereika

Pagrindini tikslą išsikeliu nuvykti į UCI varžybas ir pamatyti kaip vyksta rimto lygio varžybos bei kaip imanoma daugiau gauti patirties iš tokio lygio varžybų. Taip pat bandysiu prisidėti prie komandos bendrų tikslų. Taip pat sudalyvauti Lietuvos čempionate ir ten bandyti parodyti savo formą

Klaidas Strazdauskas

Dalyvaut plento A kategorijos lenktynėse

Viktor Meduneckij

Palikti asmenines ambicijas nuošaly ir padeti savo miesto komandai kuo geriau pasirodyti.

Ramūnas Zavistanavičius

Norėčiau su KCT komanda sudalyvauti bent vienose UCI varžybose.

Vidmantas Banys

Važiuoti su elitu.Neplaukti po pirmo užtraukimo.:)